Skatīts : 8765

Mācību centrs Baltimage-Uzņēmums

Mācību centrs Baltimage


Nozare : Izglītība, Kursi, semināri, apmācība, Dizains un interjers, Tulkošana
Adrese : Daugavgrīvas iela 31B, Rīga, LV-1007
Web adrese : http://www.baltimage.lv 
Telefons :
Mobilais telefons : 29483223
Fakss :
E-pasts : info@baltimage.lv
  • Apraksts :

Mācību centrs "BaltImage" piedāvā:

* Valodu kursus (angļu, latviešu, krievu, vācu, spāņu, franču)


1. Bizness valodas kursus (līdz 6 cilv. grupās);


2. Vispārējos valodas kursus (līdz 6 cilv. grupā);

3. Sarunvalodas kursus (ceļošanai, darbam - biznesam) līdz 6 cilv. grupā;

4. Padziļinātos gramatikas kursus (līdz 6 cilv. grupā);

5. Nodarbības divu cilvēku grupā;
6. Individuālās nodarbības;

7. Korporatīvās nodarbības uzņēmumiem.


Mācību maksa:

* Grupās - 40,- Ls mēnesī par 8 (90 min) nodarbībām.

* Nodarbības 2 cilv. grupā 80,- Ls mēnesī par 8 (90 min) nodarbībām.

* Individuālās nodarbības 20,- Ls par nodarbību.

* Korporatīvās nodarbības uzņēmumu darbiniekiem 28,- Ls nodarbība visai grupa (max 10 darbinieki).

Piedāvajam arī sekojošus pakalpojumus:


* Tulkošanas pakalpojumus

1. Rakstiskās tulkošanas pakalpojumus;

2. Sinhronās tulkošanas pakalpojumus;

3. Tulkojumu korekcija;

* Valodas konsultācijas.

* Floristikas, dāvanu konfekšu pušķu, dizaina semināri.


Filiāles


Galerija


Jaunākās atsauksmes par Mācību centrs Baltimage

Mācību centrs Baltimage

2011-10-21 08:57:51

Burvīgi! Ļoti patīk nodarbības pie pasniedzējas Ivitas. Var just, ka pasniedzēja mācību darbam vienmēr sagatavojies, pārvalda savu priekšmetu, vienmēr izskaidro nesaprotamo. Es pat teiktu - ir pasniedzēja talants. Sāku mācīties intensīvos kursos ar minimālām angļu valodas priekšzināšanām, un pēc mēneša jau varēju pārstāvēt uzņēmumu angliski runājošās sapulcēs. Manuprāt, tas ir pietiekams, veiksmīgs rādītājs Baltimage mācību kursu efektivitātei. Un noteikti- nav vajadzīgs skaļš vārds, lai pakalpojumu sniegtu kvalitatīvi. Noteikti turpināšu tieši šeit mācīties.

Novērtēt šo atsauksmi :

22pt


Mācību centrs Baltimage

2010-05-15 10:23:11

Par šiem kuriem uzzināju i-netā, pieteicos un ne mirki nenožēloju par izdarīto izvēli. To iesaku darīt arī cietiem, kas vēlas nostiprināt vai atsvaidzināt savas angļu valodas zināšanas. Mācību centrā Balticimage ir draudzīgas cenas, patīkama atmosfēra.Par pasniedzēju Ivitu varu teikt tikai pozitīvo.Viņa spēj aizraut ar savām vadītajām nodarbībām, spēj iemācīt katram, kas tur ir ieradies un vēlas apgūt angļu valodu. Iesaku doties uz šo mācību iestādi un par izvēli nenožēlosiet! :)

Komentāri(1)

Novērtēt šo atsauksmi :

65pt


Mācību centrs Baltimage

2010-05-07 19:19:45

Nesen beidzu kursus maaciibu centraa “BaltImage”, un veeleejos daliities pieredzee ar tiem, kas veelas maaciities valodu, un iedrošinaat izveeleeties maaciibas tiessi ssajaa maaciibu centraa. Kursi bija visaptverossi un to laikaa vareeja apguut visu nepieciessamo – sarunas veidossanu, komukaaciju, liels uzsvars tiek likts uz runaassanu, kaa arii gramatiku un jaunu vaardu apguvi. Ļoti augsti veerteeju pasniedzeeju, kura speeja aizraut ar savaam lekcijaam un interesanto pasniegssanas stilu. Centra telpaas valda arii lloti patiikama gaisotne, maaciibas noris mazaa grupaas, vai pat tikai 4 vai 2 cilveeku grupaas, kas ir nedaudz daargaak, taccu draudziigaas maaciibu centra cenas padara arii ssaada veida apmaaciibas pieejamas visiem. Pasniedzeeji sseeit speej straadaat ar katru "studentu" individuaali, neskatoties uz apmaaciibu grupaas, un liidz ar to maaciibu process ir kvalitatiivaaks. Viss, ko varu teikt, man patika! Es tiessaam iesaku ssos kursus, ja nepieciessama zinaassanu nostiprinaassana un uzlabossana. Izmantojiet iespeeju uzlabot runaassanas prasmi un guut prieku no kursiem. Veelot veiksmi un panaakumu gan visam maaciibu centra kolektiivam, gan arii esossajiem un topossajiem studentiem... :)

Novērtēt šo atsauksmi :

60pt


Mācību centrs Baltimage

2010-05-07 17:49:03

Учебный центр "BaltImage" я нашла через one.lv. Могу сказать только хорошее! Отличное преподавание, интересное обучение! Преподаватель всё прекрасно объяснит, терпеливо подождёт, поправит, если сказала неправильно, если что-то не понятно, будет объяснять, пока не станет понятно, но обычно второго раза хватает!:) Очень дружеская атмосфера, легко, без напряжения, весело проходят занятия, что хочется продолжать и продолжать сюда приходить! Хочу также отметить, что очень удобно добираться и прекрасная парковка около учебного центра! Также далеко не огорчает цена обучения!:) ЗЫ: планирую повышать свой уровень английского и дальше в Учебном центре "BaltImage"! Ивите привет! ;)

Novērtēt šo atsauksmi :

57pt


Mācību centrs Baltimage

2010-05-06 23:22:22

Добрый вечер, желаю по-благадорить сотрудников за четкое отношение и понимание, проявленное ко мне на протяжении нашего курса занятий. Спасибо за Ваше терпение, Вы дали возможность поверить в себя, и укрепили мое желание в изучении английского языка. Ваш бывший и будущий студент Инга Ш.

Komentāri(3076)

Novērtēt šo atsauksmi :

61pt